אתר אינטרנט שבנה מורה, עבור תלמידי תיכון המעוניינים ללמוד לבגרות באזרחות. באתר יש הגדרות, הסברים, תרשימים, כתבות, סרטים ותרגולים. האתר היינו צבעוני, נגיש ומקיף את כלל החומר ללימודים לקראת הבגרות באזרחות.

אתר לימודי, פרי יוזמה של מורה, המציג נושאים שונים במדע וטכנולוגיה. האתר כולל מאגר של מצגות, דפי עבודה מלווי מצגות, סיכומים, מבחנים עם פתרונות, חידונים מקוונים, משחקים לימודיים וסרטונים.

מיזם שבמסגרתו ילדים עוברים שיעורים בתכנות, עיצוב, הקמת אתרים ופיתוח אפליקציות. ואז… הם יושבים עם המורים, ויחד איתם הם תופרים פתרונות טכנולוגיים לצרכים פדגוגיים של תהליכי הוראה-למידה.

מצפה כוכבים שלא מסתפק בתצפיות, אלא גם מפתח כלים טכנולוגיים-חינוכיים מהמשוכללים ביותר מסוגם, במטרה לאפשר לכלל התלמידים בישראל הזדמנות שווה להשתמש בכלים אלו וללמוד בעזרתם. לב המיזם הוא אתר האינטרנט “אסטרו-נט” – פורטל ידע אינטרנטי אסטרונומי-חינוכי המיועד לתלמידים, למורים, למתעניינים, ואפילו לחוקרים. אסטרו-נט מציע מגוון כלים להוראת האסטרונומיה והמדעים, בשימוש עם אפליקציות ופיתוחים ייחודיים של המצפה.

מערכת “חוויה היסטורית” מספקת לתלמידי תיכון פלטפורמה פרסונלית תומכת למידה בתחום הדעת היסטוריה, וניתן להתאימה גם למקצועות אחרים. המערכת, מבוססת קוד פתוח, מספקת תכנים להעשרת ידיעות התלמיד ולעידוד הסקרנות, מערכי שיעור משולבים במולטימדיה, ספריית סרטי היסטוריה, מערכת שאלות ותשובות מתקדמת ואפשרות חזרה לפני בחינות.