אנחנו שמחים להזמין אתכם להרצאות החגיגיות של “מורים על הבר” לכבוד יום המורה 2015! והפעם – אריאל פריאנטה, מורה למתמטיקה יספר לנו כיצד המתמטיקה יכולה להפוך מאימת התלמידים לגלגל הצלה בכיתה. האירוע יתקיים ביום ד’, 2/12 בגורילה בר-קפה, בן גוריון 81, בת-ים. פתיחת שערים 19:00, ההרצאה תתחיל ב20:00. האירוע בחסות בנק מסד – BANK MASSAD […]


אנחנו שמחים להזמין אתכם להרצאות החגיגיות של “מורים על הבר” לכבוד יום המורה 2015! והפעם – אריאל פריאנטה, מורה למתמטיקה יספר לנו כיצד המתמטיקה יכולה להפוך מאימת התלמידים לגלגל הצלה בכיתה. האירוע יתקיים ביום ד’, 2/12 בגורילה בר-קפה, בן גוריון 81, בת-ים. פתיחת שערים 19:00, ההרצאה תתחיל ב20:00. האירוע בחסות בנק מסד – BANK MASSAD .

על ההרצאה-

 

לא לכל בני הנוער מתמטיקה באה בקלות. לחלקם זה ממש מאתגר, ובקצה הסקאלה- התלמידים שנכשלים שוב ושוב במקצוע (ולא רק בו לצערנו…). הסקרנות הטבעית, הרצון ללמוד והדחף הפנימי להתקדמות דועכים עם כל כישלון לימודי, ציון נכשל וירידה בהקבצה. בהרצאה נדבר על איך לוקחים נוער בסיכון, ומחזירים לו את חדוות הלמידה, מעוררים את הסקרנות ומעבירים אותו דרך תהליך של למידה מעמיקה ומעניינית. איך דווקא המתמטיקה, שמהווה מחסום להרבה מאוד בני נוער, יכולה מאוד לשרת את המטרה ולהחזיר את חדוות הלמידה לנוער.

על המרצה-

 

אריאל הוא מורה למתמטיקה ורכז פדגוגי בתיכון ברנקו וייס ע”ש ז’קלין כהנוב בבת ים. בשנים האחרונות הוא שותף, יחד עם הצוות הנהדר שלו, לשינוי בגישה הבית ספרית ביחס לנוער בסיכון, לשאיפות שלו, לרף המוצב לתלמידים וליעדים שהם מצליחים להשיג.

על הפרויקט-

 

פרויקט “מורים על הבר” – בהובלת Wize וקרן טראמפ, הינו ליין הרצאות בפאבים של מורים מצטיינים אשר יתקיים זו שנה שנייה לאורך 2015/16. במסגרת הפרויקט מתקיימות 30 הרצאות ברחבי הארץ, במטרה לעודד אקדמאים ואוכלוסיות איכות אחרות לצאת מ”אזור הנוחות” ולהשתלב במקצוע הוראת המדעים במערכת החינוך בישראל.

על עמותת wize-

 

תנועה חברתית לשינוי תרבות הצעירים וחיי לילה בישראל, המפיקה אירועים הכוללים הרצאה בת שעה ובילוי לילי. מטרת התנועה היא לשנות את תרבות הצעירים וחיי הלילה בישראל, ובהמשך גם בעולם. התנועה הוקמה על ידי 5 בוגרי 8200, וכיום מתנדבים בה כ-40 חברים ושני עובדים במשרה חלקית. זוהי פעילות א-פוליטית וללא מטרות רווח.
הפרויקט פעיל כבר 4 שנים ואחראי להפקתם של יותר מ-350 אירועים ב-10 ערים שונות בישראל, עד היום, נחשפו לפעילות יותר מ-200,000 איש.. האירועים עוסקים במדע פופולרי, היי-טק ויזמות, מדעי המוח, פילוסופיה ועוד נושאים רבים ומגוונים.

על קרן טראמפ-

 

קרן טראמפ הוקמה בשנת 2011 והיא תקדיש את משאביה בעשור הקרוב לשיפור הישגי החינוך בישראל. הקרן מעוניינת לטפח הוראה איכותית המתמקדת ביכולות, בצרכים ובהתקדמות הלמידה של כל תלמיד. הקרן שואפת לתרום לכך שהחינוך בישראל ישוב למקומו הראוי בסדר העדיפויות הלאומי, החברתי והמשפחתי.

לפרטים נוספים והרשמה